• Со попуст
  • Неодамнешно
Момци чевли за деца без вратоврска на чевли за пешачење лесно може да се стават на тениски тениски атлетски чевли за трчање

Момци чевли за деца без вратоврска на чевли за пешачење лесно може да се стават на тениски тениски атлетски чевли за трчање

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За момчињата Ашион Децата паѓаат зимски чевли за пешачење на отворено патики. Ние се фокусираме на чевли со удобност и практичност. Посветени да им обезбедат на нашите потрошувачи високо квалитетни и економични производи. Кој има за цел да ги направи потрошувачите навистина да го почувствуваат шармот на самиот производ. Дишениот удобен материјал - момчиња чевли изработени од истегнување на мрежа за оптимално дишење, давајќи му на вашето растечко дете помалку обврзувачки на нозе. Не -лизгачки гумен ѓон - момче за чевли има длабоки флексибилни жлебови за да им даде на децата флексибилност во сите правци. Силна гумена надворешна плоча за да понуди долготрајна издржливост. Дизајн на амортизирање - Мека дизајн за заштита на влошка и глужд за да се заштити глуждот од повредени кога децата трчаат наоколу и скокаат насекаде. Чевли за пешачење со капа на пети. Флексибилно погодно - прилагодливо затворање на кука и јамка за лесно влечење, нема потреба од врзани чевли да им помогнете на децата да ги облекуваат чевлите полесно и брзо сами по себе. Моден стил на сите натпревари - лизгање на чевли за класичен дизајн на блок во боја на момчињата, погоден за спортови на отворено, одење, трчање, играње, тенис, патување, пешачење и многу повеќе. Најдобар Божиќ за роденденски подарок за Денот на Ноќта на вештерките за вашите деца. Дишениот удобен материјал - момчиња чевли изработени од истегнување на мрежа за оптимално дишење, давајќи му на вашето растечко дете помалку обврзувачки на нозе. Не -лизгачки гумен ѓон - момче за чевли има длабоки флексибилни жлебови за да им даде на децата флексибилност во сите правци. Силна гумена надворешна плоча за да понуди долготрајна издржливост. Дизајн на амортизирање - Мека дизајн за заштита на влошка и глужд за да се заштити глуждот од повредени кога децата трчаат наоколу и скокаат насекаде. Чевли за пешачење со капа на пети. Флексибилно погодно - прилагодливо затворање на кука и јамка за лесно влечење, нема потреба од врзани чевли да им помогнете на децата да ги облекуваат чевлите полесно и брзо сами по себе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата