• Со попуст
  • Неодамнешно
Детско новороденче дете дете бебе момче кошула цврста кратка ракав џеб маица блуза врвови облеки за момчиња дуксер

Детско новороденче дете дете бебе момче кошула цврста кратка ракав џеб маица блуза врвови облеки за момчиња дуксер

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Pecfect за секојдневно облекување, празник, фотографија или како сон за спиење. Материјален памук, изработен од ткаенина, удобна, мека, дише и пријателска со кожата, без штетни материи, нема да му наштети на кожата на вашето бебе. Внимание : За повеќе детали за големината, прочитајте го мерењето на фотографијата. Оваа стилска и удобна кошула ќе ја задржи со секојдневните активности и целата забава. Најдобро како подарок за бебешки момчиња за забава. Погледнете ги мерењата при нарачката. Деца новороденчиња дете дете бебешки момчиња кошула цврста кратка ракав џеб маица блуза врвови облеки момчиња џемпер 【материјал】 : мека и удобна за носење тип : краток ракав тип : пролет , летен тип : момчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата