• Со попуст
  • Неодамнешно
Wining Kids Boys Moys Two Piect Tranch Top Top и Shorts Camulckage Print Basketball сет кошаркарска униформа

Wining Kids Boys Moys Two Piect Tranch Top Top и Shorts Camulckage Print Basketball сет кошаркарска униформа

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Памук+спандекс 2 парчиња момчиња момчиња околу кратки ракави на вратот Кратки ракави за шиење на маица и шорцеви. Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, истегнат, дише и удобно за носење. Камуфлажа за печатење, обична маица, еластична лента за половината, направете момче да изгледа кул и енергично. Совршено за лето дневно носење, училиште, носење игра, секојдневно носење, празник, модерен танц, фотографија, итн. 2 парчиња момчиња момчиња околу кратки ракави на вратот Кратки ракави за шиење на маица и шорцеви. Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, истегнат, дише и удобно за носење. Камуфлажа за печатење, обична маица, еластична лента за половината, направете момче да изгледа кул и енергично. Совршено за лето дневно носење, училиште, носење игра, секојдневно носење, празник, модерен танц, фотографија, итн. - Препорачана големина - | градите | половината | должина на врвовите | -Ботоми должина - 4 | - 3-4 години | - 26.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата