• Со попуст
  • Неодамнешно
Фила момчиња шорцеви руно и француски тери активни шорцеви облека за деца

Фила момчиња шорцеви руно и француски тери активни шорцеви облека за деца

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Руно, Тери Затворање на влечење. Fila Heritage : Колекцијата Fila Heritage ја слави ДНК на марката со класичен, гроздобер фила изгледа дека сте пораснале во loveубов. Колекцијата ги потенцира логоата и боите за да се даде носталгично чувство. Удобна еластична лента за половината : Затегнувањето на половината обезбедува удобно и безбедно вклопување за перформанси и удобност. Мазната лента е дизајниран да лежи рамно за непречено абење без никаква непријатност или иритација. Разновидна употреба : Овие шорцеви на момчињата се совршени за разни прилики, како што се училиште, камп, лов, или играат спорт како кошарка, фудбал, бејзбол и многу повеќе. Тие го одржуваат вашето мало момче да изгледа стилски и се чувствува пријатно. Стилски француски тери шорцеви : Овие шорцеви имаат стилски дизајн на странични панели и се изработени од удобна и дише француска теризна ткаенина. Еластичната лента за половината има чиста ребра 1x1, а на дното има шевови со двојно игла за чист изглед. Овие шорцеви не се само удобни за носење, туку и стилски за гледање. Лесна грижа : Овие шорцеви се лесни за грижа со едноставни упатства. Тие можат да бидат измиени со машина и да се сушат на ниско ниво за лесна дневна нега. Затворање на влечење. Fila Heritage : Колекцијата Fila Heritage ја слави ДНК на марката со класичен, гроздобер фила изгледа дека сте пораснале во loveубов. Колекцијата ги потенцира логоата и боите за да се даде носталгично чувство. Удобна еластична лента за половината : Затегнувањето на половината обезбедува удобно и безбедно вклопување за перформанси и удобност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата