• Со попуст
  • Неодамнешно
Секојдневните Амортизирани Графички Чорапи На Екипажот на Најк Бој 3 Пакети

Секојдневните Амортизирани Графички Чорапи На Екипажот на Најк Бој 3 Пакети

 
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Останете кул Во Графичкиот Секојдневен Екипаж На Најк Кидс 3-Пар Пакет. Дри-ФИТ ткаенината помага да се повлече потта за да се одржат нозете ладни и суви. Компресија на лакот за потпорно вклопување. Ребреста манжетна за цврсто вклопување. Анатомски дизајниран за подобро вклопување. Засилена пета и пети за издржливост. 96% полиестер, 3% спандекс, 1% најлон. Останете кул Во Графичкиот Секојдневен Екипаж На Најк Кидс 3-Пар Пакет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата