• Со попуст
  • Неодамнешно
Лутема Платина Сијалица За Елмо ЕД-Х350 Проектор Светилка Со Домување

Лутема Платина Сијалица За Елмо ЕД-Х350 Проектор Светилка Со Домување

 
DEN 363.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ние сме овластен препродавач на оригиналните проекторски светилки и носиме оем проекторски светилки за речиси сите поголеми брендови ОВИЕ ОЕМ светилки обезбедуваат совршен стабилен спектар на бои и квалитет на сликата во текот на најдолгиот животен век за да ги задоволат сите ваши деловни, образовни и personal потреби. Компатибилност : ,. Исто Така Компатибилен Со : Партнери : ЕДП-Х350, Броеви На Модели : . Ние сме светски лидер во замена на светилки за проекција и е најголемиот производител На Проекциски Светилки и Куќишта За Проекциски Светилки во Северна Америка. Нашата искусна техничка поддршка е тука за да ви помогне доколку наидете на какви било проблеми инсталирање на ламбата за замена на проекторот. Овој производ доаѓа со 240-Дневна Гаранција. Лутема платинум решение За Елмо ЕД-Х350. Сијалиците со Платински Раствор се висококвалитетна заменска светилка и обезбедуваат иста осветленост и животен век. Ние сме овластени филипс, Осрам и многу други производители на светилки; и продаваат само вистински производи. Броеви на делови : ЕДП-Х350.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата