• Со попуст
  • Неодамнешно
Н/А столче за складирање може да седне луѓе во боја на кожни чевли клупа со столче за складирање на играчки

Н/А столче за складирање може да седне луѓе во боја на кожни чевли клупа со столче за складирање на играчки

 
DEN 2773.44

Количината на стоката
Това е достапна

Столче за складирање на кожни преклопување, стилски и трајно-конверзивно и брзо Домот, складирањето и слободното време не се погрешни, разумна употреба на просторот, така што домашниот живот е уреден и уреден. Фокусирајте се на детали, уникатна, кожа ткаенина, отпорен на абење и отпорен на нечистотија, долг животен век. Рутирањето е рамномерно и рамно, нежно и прецизно, цврсто и анти-капка, трајно. Висока еластичност дебела сунѓерско полнење, меко и удобно, донесувајќи пријатно искуство. Столче за складирање на кожни преклопување, стилски и трајно-конверзивно и брзо. Домот, складирањето и слободното време не се погрешни, разумна употреба на просторот, така што домашниот живот е уреден и уреден. Фокусирајте се на детали, уникатна, кожа ткаенина, отпорен на абење и отпорен на нечистотија, долг животен век. Рутирањето е рамномерно и рамно, нежно и прецизно, цврсто и анти-капка, трајно. Висока еластичност дебела сунѓерско полнење, меко и удобно, донесувајќи пријатно искуство. Карактеристики : Столче за складирање на преклопување : A, B, C, Dmaterial : Кожа + MDFSize : *30 *30 CMStyle : Европска и американска столче за складирање на склопување на стилови, стилски и трајно-конверзивни и брза.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата