• Со попуст
  • Неодамнешно
ВОСТОВНИ МАНСКИ СЛЕДНИЦИ НА чевли Арх Поддршка за мажи со чамци 2 лесни лекари за очи, лесни за очи

ВОСТОВНИ МАНСКИ СЛЕДНИЦИ НА чевли Арх Поддршка за мажи со чамци 2 лесни лекари за очи, лесни за очи

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Не-лизгачки единствен-единствениот усвојува шема против лизгање, што во голема мерка ја подобрува отпорноста на лизгање на чевлите за возење мажи Поддршка на лак : Архот поддржува lytole на овие машки лекари кои можат значително да ја намалат болката во стапалото и да го контролираат движењето на стапалото. Стандардно нас : се лизгаат на машки чевли со стандардна големина на САД за да се намалат плускавците и обувките. 100% синтетички. Гумарен единствен. Зашиена гума од надворешната страна : ѓонот со рацете ги прави овие мажи со чамци да не се раскинат лесно и не се лизгаат. Стандардна големина на САД : Ние користиме нè трае за да ги направиме овие машки лекари за да нема да му наштети на ногата. Боси носење : Индолата и поставата на кожата може да го намалат заморот, можете да го носите без чорапи. Горниот луда коњ : Користењето на синтетичка кожа за влечење што е мазна го прави ова лизгање на мокасин ретро и мода. Разновиден стил : Можете да го носите овој обичен стан на работа, возење, пикник, шопинг со вашата девојка. 100% синтетички. Гумарен единствен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата