• Со попуст
  • Неодамнешно
Ossy Homer Mens 2 Piece Casual Fashion Outfit Set - Совпаѓање на лабава и проточна кошула и панталони за слободно време за мажи за мажи

Ossy Homer Mens 2 Piece Casual Fashion Outfit Set - Совпаѓање на лабава и проточна кошула и панталони за слободно време за мажи за мажи

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% Повлечете го затворањето. Стилска удобност : За лежерни денови дома, додека патувате на одмор и како улична облека во соседството, ние нудиме сет со кошула и панталони за мажи со 2 парчиња. Лабавиот, преголем дизајн го подобрува опуштеното и удобно вклопување. Обична облека за мажи : Нашето светло, истегно и лабаво за слободно време за мажи е совршено за секојдневниот живот. Премиум полиестерска ткаенина е ултра-мека, лесна и дише за да ве одржи кул за време на потоплите сезони во годината. Современ стил : Трендовски во стил, овој моден напред што одговара на врвот и дното за мажите е вечен начин да го поминете денот. Носете го како облека за одмор на плажа, за вежбање како трчање и јога или за социјални настани како голф, датум ноќ и забави. Машината за перење : Овој сет на облека за мажи е лесен за грижа. Едноставно свртете ги пантолоните и кошулата однадвор и измијте во ладна вода од 30 ° C. Не користете белило од хлор. Закачете ги до воздухот суво природно. Пеглање со ниска температура може да се користи за какви било брчки. Направено десно за денешниот човек : Одржувањето на тоа удобно со ладното дизајнерско талент е нашата цел и овој сет на координирање на горниот и долниот дел од носењето одговара на тоа. Пробајте го денес, сакајте го засекогаш. Нашите мажи 2 парчиња Обична облека/костум за слободно време е стилска модна изјава и задолжителна облека во гардероба на секоја урбана машко.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата