• Со попуст
  • Неодамнешно
Под оклоп за машка UA SportStyle Elite Tapered Pants 1373863

Под оклоп за машка UA SportStyle Elite Tapered Pants 1373863

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ткаенината ткаена ткаенина е тешка, но лесен 4-насочен материјал за истегнување се движи подобро во секоја насока материјал за фитили пот и се суши навистина брза лента со ребрести половини со надворешни џебови со отворено цртеж и безбеден десен џеб 90% полиестер/10% еластан увезени 1373863 Волшената ткаенина е тешка, но лесен 4-насочен материјал за истегнување се движи подобро во секоја насока материјал за фитили пот и суши навистина брза лента со ребрести половини со надворешни џебови со отворено цртеж и безбеден десен џеб 90% полиестер/10% еластан увезен 1373863.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата