• Со попуст
  • Неодамнешно
Стејси Адамс Машки Микрофибер Одземени Вратоврска Во Собата

Стејси Адамс Машки Микрофибер Одземени Вратоврска Во Собата

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер Само Суво Чисто. Секоја вратоврска е рачно изработена од квалификувани занаетчии до највисоки стандардни Можни Децении на дизајнирање на вратот, а вештините за изработка се пренесени за да се увери дека секоја вратоврска ги исполнува нашите барања за квалитет. Соодветен џебен квадрат е вклучен Во комплетите за вратоврска нашите џебни квадрати Се направени од ново парче ткаенина, произведувајќи готов производ со острици што одговара на вратоврската за полиран допир не се прават компромиси за фините детали. Нашата облека за вратот доаѓа во голем асортиман на бои за да одговара на секоја пригода Нашите врски се достапни во редовна и екстра долга должина За да ги задоволат вашите потреби ние исто така нудиме ажурирани дизајни и бои кои се релевантни за денешната модна сцена. Одлично за сите прилики, вклучувајќи : Свадби, Матурска, Подарок, Свечен, подарок на Младоженецот, Празник, Црква, Погреб, Хорска Група, Смокинг, Униформа, Училишна Група. Кога ќе помислите на прифатлива мода Стејси Адамс секогаш ми доаѓа на ум. Нивната колекција на вратот не е исклучок. Секоја вратоврска е рачно изработена со стручна грижа и прецизност за да бидете сигурни дека секогаш изгледате добро без разлика каков дизајн сте избрале.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата