• Со попуст
  • Неодамнешно
Soly Hux Man's 2 Piect Courts Letter Graphic Print Shorty Relace Tee и Shorts Shorts Shorts Shorts Shorts

Soly Hux Man's 2 Piect Courts Letter Graphic Print Shorty Relace Tee и Shorts Shorts Shorts Shorts Shorts

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Обични летни маички врвови со сет од шорцеви. Ткаенина : Ткаенината има малку истегнување, мека и удобна. Функција : Писма за печатење, графички, тркалезен врат, краток ракав, влечење, џеб, сет на шорцеви за песни, модерни. Погодни прилики : костум за секојдневно, одмор, празници, секојдневен живот и заминување. Погодни прилики : костум за секојдневно, одмор, празници, секојдневен живот и заминување. Табела со големина : Мало : рамо : 17.9 ", должина на ракав : 8,7", горната должина : 26,8 ", должина на шорцеви : 18,7", биста : 40,9 ", Големина на половината : 28.7", Големина на колкот : 42.9 ", бутово : 25.1 ", Манжетна : 14.9", / медиум : рамо : 18,5 ", должина на ракавот : 8,9", Топ должина : 27,6 ", должина на шорцеви : 19.1", биста : 42,5 ", Големина на половината : 29.3", Големина на колкот : 44,5 ", Бутот : 26", манжетна : 15.4 ", / голема : рамо : 19.2", должина на ракавот : 9.1 ", Топ должина : 28.3", должина на шорцеви : 19,5 ", биста : 44,5", Големина на половината : 31.3 " , Големина на колкот : 46,5 ", бутот : 27", манжетна : 15.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата