• Со попуст
  • Неодамнешно
Колумбија Машка Колумбија Пакувања со тркала со долг ракав

Колумбија Машка Колумбија Пакувања со тркала со долг ракав

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

88% полиестер, 12% еластан 4-насочен истегнување Затворање на патент. Поштенски затворен безбедносен џеб. Omni-Wick Exap Напредно испарување. Омни-Шилд Напредна репелуција. Омни-сенка UPF 50 Заштита на сонце. Распрскувачки ракав. Разновиден главен пат за патување, изграден за да оди на растојание во широк спектар на клими, глобалната авантура меша со беспрекорно вклопување, удобна ткаенина за истегнување, која се спротивставува на брчките, и водечките технологии во индустријата како вградени UPF 50 и Omni-Wick® Evap, кои Пренесува потта подалеку од вашата кожа неверојатно брзо. Разновиден главен пат за патување, изграден за да оди на растојание во широк спектар на клими, глобалната авантура меша со беспрекорно вклопување, удобна ткаенина за истегнување, која се спротивставува на брчките, и водечките технологии во индустријата, како вграден UPF 50 и Omni-Wick Evap, која пренесува Потдајте се од вашата кожа неверојатно брзо.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата