• Со попуст
  • Неодамнешно
Мажи летна облека со кратка ракав со кратка кошула со кратки кошули со кратки кошули панталони 2 парчиња костум со костуми мажи плус

Мажи летна облека со кратка ракав со кратка кошула со кратки кошули со кратки кошули панталони 2 парчиња костум со костуми мажи плус

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Материјал за миење. 【Карактеристики】 Стилскиот дизајн и печатење ве прават попривлечни. 【Совпаѓање】 Погодно за патување во пролет и лето. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата внимателно пред да поставите нарачка. Сезона : Пролет, летен пол : Мажи повод : Дневно, бизнис, свадба, партиски материјал : Полиестерска шема Тип : Цврст стил : Обичен ракав Должина на ракавот : Краток ракав вклопување : Се вклопува во дебелина на големината : Стандардно како да се мие : ладно миење на рацете, закачете се, закачете се, закачете се или линија суво што добивате : 1 компјутер мажи врвни+1 компјутерски панталони.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата