• Со попуст
  • Неодамнешно
Мажите за мажи на Адидас се чувствуваат подготвена маица за обука

Мажите за мажи на Адидас се чувствуваат подготвена маица за обука

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

70% рециклиран полиестер, 30% памук Повлечете го затворањето. Машка екипа на екипажот за обука. Редовно вклопување : Пошироко на телото, со права силуета. Висина на лифтот : намалување на образецот за слобода на движење на рацете. Чувствувајте се суво, останете суви : Adidas Aeroready управува со влагата на вашето тело за да ве одржи суво и во зоната. Направено делумно со рециклирани материјали : Направено со серија рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крај на пластичниот отпад. Основа за обука на Адидас Менс се чувствуваат подготвена маица за обука.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата