• Со попуст
  • Неодамнешно
Рајна Моден Кадет Армиска Воена Капа Кастро Патролен Корпус Капа На Американската Кралска Морнарица Сина

Рајна Моден Кадет Армиска Воена Капа Кастро Патролен Корпус Капа На Американската Кралска Морнарица Сина

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

€_®ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ QWR : ОВИЕ ПИТОМЦИ СЕ ПРОДАВААТ од страна на rayna Fashion, ВЕ МОЛИМЕ НЕ КУПУВАЈТЕ ОД ДРУГ ПРОДАВАЧ, ИЛИ НИКОГАШ нема да ЈА ДОБИЕТЕ ВАШАТА ШАПКА!!! Затворање На Ремени Со Сребрена Метална Тока. Миење Раце Само. Нови Модни Машки Брзи Суви Кадетски Армиски Капи Женски Водоотпорни Капачиња во Воен Стил за Спортови на Отворено, Висококвалитетни Кадетски Капачиња Дефинитивно Со Мрежест Внатрешен Слој Ја Одржуваат Формата на Капачето. Дише И Удобно За Секојдневно Носење. Кадетски Капи Со Низок Профил Армиски Воени Капи за Мажи И Жени. Дизајн на Цврста Празна Боја, Едноставен и Класичен, Симпатичен и Трендовски Изглед, Овие Стилски Капачиња За Радари Кастро Патролниот Корпус Капи Отсекогаш Биле Одлични за Спарување со сите Ваши Секојдневни Облеки. Уживајте Во Флексибилна кадетска Капа : Прилагодливо Капаче За Кадет со Затворање на Сребрена Тока. Кадет Капа Опремени Достапни Во Големини Мали, Средни, Големи И Х-Големи. Должина на сметката : 2,4 " /6 см. Круна Длабоко : 3,5 " /9см. Обем на главата : 22.06", 56-60см, 7-7 1/2. Издржливите Кадетски Капи со Кратка Сметка/Обод Се Омилениот Додаток На Лицето Кое Треба Да Работи Надвор, Трчање, Кампување, Пешачење, Риболов, Шетање Со Вашето Куче, Голф и Други Спортови на Отворено. Погоден За Сите Сезони. Лесни Кадетски Армиски Капи Капи во Воен Стил Ќе Ве Одржат Ладни Во Жешкиот Летен Ден На Сонцето, Обезбедува Ув Заштита и Ненадејна Заштита од Дожд. Тоа е Најдобриот Подарок За Мажи, Татковци, Тато, Тато, Жени, Мајка, Мајка, Младост, Момчиња, Девојчиња, Дама, Дами, Тинејџери, Пријатели Роденден, Божиќ, Исто Така, Вашата Шапка. Рајна Мода Брзи Суви Питомци Армиски Капи Водоотпорни Воени Рамни Врвни Капачиња за Спортови на Отворено 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата