• Со попуст
  • Неодамнешно
СИТКА Опрема Лов Дише Лесен Јадро Вратот Газа

СИТКА Опрема Лов Дише Лесен Јадро Вратот Газа

 
DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% Други Произведено во САД или Увезено. СИТКА ЈАДРО ГАЗА НА ВРАТОТ-Одличен додаток за облека и за мажи и за жени додека ловат голема дивеч или бела опашка; достапен е во три бои : Покачена II, Субалпска Оптифада И Отворена Земја За Оптифада; една големина одговара на сите. НАМЕНА ИЗГРАДЕНА-ЛЕСНА и ултра-дише, Гамата На Јадрото На Ситка го држи сонцето од вратот и се повлекува за целосно прикривање кога работите се загреваат. ПОЛИГИЕНСКА ТЕХНОЛОГИЈА-Секоја од тежините на ткаенината-лесна, средна и тешка ја отстранува влагата за да ве загрее и исуши, додека полигиенската технологија безбедно и трајно ги неутрализира мирисите предизвикани од потта со употреба на сребрена сол. ПЕРФОРМАНСИ ФИТ-Ситка Јадро Гамата На Вратот Е Погодна За Изведба, дизајнирана за минимално слоевитост; исклучително е удобно, така што веројатно ќе заборавите дека го имате дури и неколку секунди откако ќе го фрлите. СИТКА Опрема-се гордееме со обезбедување на најквалитетна облека што гарантира дека сте подготвени да се справите со секоја пречка, во кој било елемент, под која било состојба. Проверете ја нашата продавница за да ја видите нашата комплетна линија на водечки производи во индустријата. Основната Лесна Серија е подлога за слоевитост до кожата ЗА Системите СИТКА, активно оддалечувајќи ја влагата од кожата додека го одржува ловецот сув и удобен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата