• Со попуст
  • Неодамнешно
Skechers Sport Man's Energy After Barke-up патика, бела 12 w

Skechers Sport Man's Energy After Barke-up патика, бела 12 w

 
DEN 379.20

Количината на стоката
Това е достапна

100% кожа Популарен стил на џогер. Кожни нагоре отпорни на измама. Подготвена јака. Лесна средна лесна компресија. Влечна гума од надворешната страна. Популарен стил на џогер со кожни над-отпорни на измама, јака, лесна компресија со облик на компресија и влечна гума од надворешната страна на влечење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата