• Со попуст
  • Неодамнешно
Куофанди Машки Ленени Шорцеви Секојдневен Еластичен Струк Врвка Летни Шорцеви На Плажа

Куофанди Машки Ленени Шорцеви Секојдневен Еластичен Струк Врвка Летни Шорцеви На Плажа

 
DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

70% Вискоза, 30% Лен Затворање на врвка. Миење Раце Само. Ленен Материјал Користи мажи обични шорцеви лесната, дише, мека и пријателска за кожата ленена ткаенина го намалува триењето и непријатноста на кожата за време на потта во лето. Еластичниот Струк - - - Растегливиот струк со прилагодлива врвка за влечење ќе ви обезбеди максимална удобност на половината. Дизајн На еластични Шорцеви За Половината - - - Едноставен стил, двострани џебови со наклон и еден заден џеб, армирано шиење и ленена ткаенина со високи перформанси обезбедуваат одлична издржливост, прават да изгледате одлично за вашето слободно време. Секојдневен Изглед - - - Сѐ за ленени еластични панталони ги прави идеално надополнување на секоја облека, спарување Со Маица за секојдневен изглед, носење хавајска кошула и чевли на плажа за прошетка на плажа или со тексас кошула, резервоар и даски чевли за класичен уличен изглед. Повеќекратна Пригода - Машки ленени еластични шорцеви за половината совршени за секојдневно носење и секојдневна активност како што се плажа, училиште, спорт, риболов, голф, трчање, одмор, забава, лежење, возење велосипед или други активности за одмор. Топли Совети - - - 1. Машинско перење или миење раце, максимална температура 40°C. Нормално хемиско чистење; 2. Големината Е Големината НА САД. Ве молиме прочитајте ги информациите за големината на описот на производот со цел да ја изберете вашата големина. Обичниот краток за мажи е идеален за спорт или релаксација, се задолжителни во пролетната и летната гардероба на секој маж. Машките ленени шорцеви со врвки го рефлектираат класичниот стил на секојдневниот маж, совршен за слободно време секојдневно носење, плажа, летна облека, активности на отворено, секојдневни прилики.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата