• Со попуст
  • Неодамнешно
Персол ПО2803 Правоаголни Очила За Сонце

Персол ПО2803 Правоаголни Очила За Сонце

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

ацетат Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 58 милиметри. Висина на објективот : 37,4 милиметри. Мост : 16 милиметри. Рака : 140 милиметри. КАРАКТЕРИСТИКИ НА РАМКАТА : PO2803 S имаат правоаголна, црна рамка, со азурно зелени поларизирани леќи и Систем На шарки Maflecto flex. 100% УВ ЗАШТИТА : за да ги заштитите очите од штетните УВ зраци, овие Очила За сонце Персол вклучуваат леќи кои се обложени со 100% ув заштита. ВКЛУЧЕНО Е ЗАШТИТНО КУЌИШТЕ : Овој пар Очила За сонце Персол доаѓаат со заштитно куќиште, за да ги заштитат вашите очила за сонце од гребнатини и оштетувања. ПОСЕТЕТЕ ЈА ПРОДАВНИЦАТА ЗА БРЕНДОВИ ПЕРСОЛ : Кликнете на логото На Персол погоре за да го видите целиот асортиман На Очила За Сонце И Очила Персол. Благодарение на тивко правоаголните профили, постигнува совршена мешавина помеѓу ексклузивните Гроздобер Форми На Персол и помодерен изглед. Достапно во разновиден избор на густи бои и разноврсна класика за различен Стил На Персол. Дизајниран и изработен Во Италија, Персол - Од италијанскиот "по ѓон" што значи "за сонцето" - е омилен меѓу производителите на вкус и познатите личности по беспрекорното вклопување и неверојатната јасност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата