• Со попуст
  • Неодамнешно
Вилсон Персонал Голф Шапка

Вилсон Персонал Голф Шапка

 
DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Предвремено затворање. Snap X технологија како што се користи На Турнеја, кои ви помагаат да имаат во право одговара. Брзо сушење, полиестерска ткаенина со високи перформанси, мала тежина и дише. Како што се носи На Турнеја. Мрежестото капаче на Персоналот Вилсон има форма на турнеја со прилагодлив ремен назад за прилагодено вклопување. Со четири мрежести панели долж задната страна, ова капаче е совршено решение за да останете ладни на курсот. Карактеристики Snap X? технологија како што се користи на Турнеја. Велкро? ременот на затворањето на грбот создава прилагодено вклопување. Материјал : 100% Полиестер. Боја : Достапна во неколку избори во боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата