• Со попуст
  • Неодамнешно
К-Швајцарски Машки Хиперкур Врховен Тениски Чевел

К-Швајцарски Машки Хиперкур Врховен Тениски Чевел

 
DEN 1759.20

Количината на стоката
Това е достапна

Гумен ѓон0 ГУМЕНО СОЕДИНЕНИЕ : надворешниот ѓон со Висока густина обезбедува ненадмината издржливост од пета до пети. Дураврап Флекс : издржлив, но лесен материјал кој обезбедува заштита и свиткување, така што нема период на прекин.0 : Се Наоѓа во областите со голема абење на палецот и петицата кои нудат зголемена издржливост на надворешниот ѓон.0 : лесен премиум систем за амортизација кој обезбедува максимално враќање на енергијата. ПЛАНТАР ОД 180 ПСЦ : Шасија За Поддршка На Топлинска пластика од 180 степени Што ја подобрува стабилноста на средината на стапалото. Врховниот Хиперкур е насочен кон конкурентен играч кој бара лесен, одговорен чевел за побрзо да ги доведе до топката. Овој модел на хиперкур со врвни перформанси вклучува Пренапони 7.0 за максимално враќање на енергијата, Влечење 7.0 за издржливост на надворешниот ѓон и удобна конструкција на горните чизми што обезбедува сигурно вклопување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата