• Со попуст
  • Неодамнешно
Xipcokm Среќни велигденски маички за мажи слатки зајаче јајца печатени кошули со лапчиња со кратки ракави, палтони, плус маици со големина

Xipcokm Среќни велигденски маички за мажи слатки зајаче јајца печатени кошули со лапчиња со кратки ракави, палтони, плус маици со големина

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Направени во САД или увезени. ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. 【Мека ткаенина】 : Велигденски зајаче/маици со јајца за мажи се изработени од мешавина од памук, пржено на кожата, дише, удобно и истегнување, направено од одлична мешавина од памук и професионално печатење. Велигденската кошула на мажите е многу мека кога ја носите цел ден. 【Смешна кошула : : Среќна печатење на велигденски ден, симпатична графичка зајак, нотна печатење со јајца, необични кошули со краток ракав, велигденска кошула, маички за велигденски подароци. Мажи смешна зајак/јајце графичка кошула Смешна графичка маица за велигденски зајаче прави да изгледате сончево и виталност!. 【SUITABLE OCCASIONS】 : This printed shirt tops t-shirt is suitable for beach, vacation, hiking, climb mountain, adventure, camping, outdoor, office, shopping, take photo, home, casual,school, easter day, birthday, holiday, Денот на таткото, Денот на благодарноста, патувањето или која било посебна пригода. 【Најдобри подароци : : Смешниот печатен маичка за велигденски ден за зајаче ја прави совршената маичка за подароци за секој за Велигденскиот ден! Фатете ја оваа маица со симпатични мажи како изненадена идеја за подароци за вашата како една. Едноставно можете да го спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки за да го засилите вашиот обичен и шик стил. 【Задоволна услуга : : Можете исто така да уживате во висококвалитетни по продажбата. Настојуваме 100% услуга и искуство за задоволство на клиентите. Ако добиете оштетени или погрешни предмети, ве молиме контактирајте не со приложени слики за проблемите. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Custory Чај Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата XIPCOKM! ♥ ♥ Xipcokm е меѓународен бренд, фокусирајќи се на дизајнот на машка облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони, итн. Ние го правиме секој производ внимателно за да ги задоволи потребите на клиентите. Ако имате добри идеи, ве молиме испратете ги кај нас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата