• Со попуст
  • Неодамнешно
Колумбија машко м Колумбија лого руно fz

Колумбија машко м Колумбија лого руно fz

 
DEN 728.00

Количината на стоката
Това е достапна

80% памук, 20% полиестер Затворање на патент. Прилагодлив аспиратор. Kangеб на кенгур. Удобно ребро на манжетни и полите. Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата