• Со попуст
  • Неодамнешно
Јакни за мажи со машка ватирана копче надолу карирана кошула топла јакна со јакни со аспиратор

Јакни за мажи со машка ватирана копче надолу карирана кошула топла јакна со јакни со аспиратор

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето. Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и солза додека одржуваат топли, удобни со дневни активности во обичен и моден стил. Машки јакни со палта се карактеризираат со трајни, меки, топло. Одлично за секојдневно, работа, работа надвор, затворено, активно на отворено, пешачење, кампување, риболов, лов, искачување, возење велосипед. Совршен натпревар со џемпери, џемпери, дуксери, обични панталони, карго панталони, џемпери, фармерки во студени денови. Ве молиме, изберете 2-3 големини, бидејќи оваа големина на јакни работи мала. Повлечете го затворањето. Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и солза додека одржуваат топли, удобни со дневни активности во обичен и моден стил. Машки јакни со палта се карактеризираат со трајни, меки, топло. Одлично за секојдневно, работа, работа надвор, затворено, активно на отворено, пешачење, кампување, риболов, лов, искачување, возење велосипед. Совршен натпревар со џемпери, џемпери, дуксери, обични панталони, карго панталони, џемпери, фармерки во студени денови. Ве молиме, изберете 2-3 големини, бидејќи оваа големина на јакни работи мала. Descriptions : 1.The mens jackets coats are made to keep you warm for all day.Jackets for men features soft,warm,lightweight.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата