• Со попуст
  • Неодамнешно
Фила големи и високи панталони за маички за мажи - Отворено дно лесен салон Пант

Фила големи и високи панталони за маички за мажи - Отворено дно лесен салон Пант

 
DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Затворање на влечење. Панталони за вежбање со машини. Оваа лесна панталона во Fila Mens е дизајниран за вас што сака да се чувствува пријатно околу куќата, да патува, да купува, па дури и да игра спорт. Овие панталони за мажи се одлични во многу поставки, вклучувајќи ги и користењето на нив како големи и високи панталони за пижами. Панталони за салон за мажи : Со квалитетот што го очекувате кога станува збор за FILA, стигнувате овде. Овој голем и висок маж Jerseyерси Пант е лесен, што го прави одлично за активни активности, како што се одење во теретана и трчање. Со квалитетот доаѓа разноврсност. Карактеристики : Овие џемпери на отворено дно има еластична лента за половината со затворање на влечење, отворено дно со џебови. Големи и високи панталони за мажи : Со голема големина, доаѓа голема одговорност. Овие мажи големи и високи џемпери се сочинуваат според високи стандарди. Без разлика кој сте, ќе се чувствувате пријатно со панталоните на овие машки маички. Опции : Овие големи и високи панталони за салони за мажи се достапни во различна боја и големини се движат од XLT до 6x.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата