• Со попуст
  • Неодамнешно
CQR 1 или 2 пакувања со долги ракави со долги ракави за мажи, врвови со долна облека, кошула со екипаж на вафли, термички кошули за зимско ладно време

CQR 1 или 2 пакувања со долги ракави со долги ракави за мажи, врвови со долна облека, кошула со екипаж на вафли, термички кошули за зимско

 
DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. CQR серија на термички долна облека со вафли на отворено дизајнирана за топлина и мек допир. [Материјали] Мешавината на полиестер со памук и вафли е одлична подвижност, влага и дизајн на топлина. [4-насочен истегнат ткаенина] Термичко истегнување за удобност и неограничено движење. [Рбебно деколте и манжетни] Тоа е за одлично цврсто вклопување и топлина за стапици. Тој е погоден како облека за спиење дома или кога е потребен дополнителен слој на топлина. Функционална ткаенина од вафли. Конструирана со мешавина од природен 100% памук и други материјали направени од човекот и ткаени заедно што личи на кулинарска вафла, па оттука и името и класичниот изглед. Оваа функционална ткаенина има термички својства кои обезбедуваат топлина и топлотна изолација со производство на топлински слој на горниот дел од кожата со што се зголемува задржувањето на топлината. Мешавината на двете ткаенини исто така овозможува подобар проток на воздух што се зголемува побрзо време на сушење и дишеност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата