• Со попуст
  • Неодамнешно
Фосилна Машка Кожа Минималистичка Картичка Случај Предниот Џеб Паричник

Фосилна Машка Кожа Минималистичка Картичка Случај Предниот Џеб Паричник

 
DEN 560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кожна постава Нема затворање затворање. Сува Крпа Чиста. Фосил отсекогаш бил инспириран Од Американската креативност и генијалност. Од 1984 година, ние се стремиме да внесеме нов живот во индустријата со тоа што ќе направиме квалитетни, модерни часовници и додатоци кои беа забавни и достапни. Со занаетчиски шевови кои додаваат совршена количина на димензија, Еверет е без напор преземање на вашиот класичен паричник. Надворешни Детали : 100% Вистинска Кожа, 1 Личен Прозорец, 3 Слотови За Кредитни Картички; увезени. Внатрешни Детали : 1 Слајд Џеб. Мерења : 4 "Л х 0.Нашите паричници за мажи се создадени со издржлив материјал, цврст хардвер и најнови трендови. Без разлика која големина или силуета е вашата омилена, сите имаат посветени џебови и прегради за ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, готовина и кредитни картички за да можете да останете организирани.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата