• Со попуст
  • Неодамнешно
Машки Тренерки ЗА Џогирање НИКУФЕИМЕИ Секојдневни 2 Парчиња Дуксери Комплет Облека Со Целосен Патент Атлетски Долги Ракави

Машки Тренерки ЗА Џогирање НИКУФЕИМЕИ Секојдневни 2 Парчиња Дуксери Комплет Облека Со Целосен Патент Атлетски Долги Ракави

 
DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање на патент. Машинско Перење. Лесната и мека ткаенина од мешавина од полиестер е удобна и дише без да се држи до кожата, погодна за сите сезони освен летото. Јакна и панталони со тренерки со качулка имаат два коси џеб, двослојна хауба, целосно затворање со патент, прилагодлива врвка за хауба и половината на панталоните. Целосен преден патент за лесно вклучување и исклучување, може да се носи Со Маици или тенки џемпери, топол и отпорен на прашина, двобоен дизајн на крпеница, мода и едноставен, тоа е добар избор за атлетски тренинзи. Секојдневни костуми за џогирање погодни за пешачење, трчање, тренинг, тренинг, џогирање, пешачење, активности на отворено и секојдневно секојдневно носење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини под сликата пред да нарачате да изберете соодветна големина, Ако имате проблем со квалитетот или големината со тренерките, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата