• Со попуст
  • Неодамнешно
Мировна вратоврска боја милениче Хамак удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак

Мировна вратоврска боја милениче Хамак удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедувајќи кул околина за вашите миленици во топли летни денови Лесно за виси, се прикачува на кутија или кафез -агол со метална кука, или користете ги вклучените прилагодливи ленти за да висат на повеќето столчиња, овој хамак може да се инсталира под стол или во кафез, што го прави идеален заштедувач на вселената. Димензии на миленичиња Хамак : Должина : 43см/16.9in, ширина : 33см/13in, должина на ременот : 20см/7,9in, ве молиме, измерете ја големината внимателно кога поставувате нарачка, таа е погодна за мали миленичиња како што се мачки, хрчаци, зајаци, кутриња и други мали животни. Симпатичната миленичиња Хамак е погодна за болница за миленичиња, семејство, студентски дом, дом за одмор, фарма, итн., Забавен подарок за родители, loversубовници, девојки, членови на семејството за време на празниците, родендени, Денот на вineубените, Божиќ, Нова Година. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен. Ако сте го купиле нашиот производ за домашни миленици и имате какви било прашања, ве молиме слободно да ни испратите е -пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме, бидете сигурни дека ќе го купите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата