• Со попуст
  • Неодамнешно
Kaytee 3 пакет на орев -јазол грицки, средни, мали играчки за џвакање со миленичиња

Kaytee 3 пакет на орев -јазол грицки, средни, мали играчки за џвакање со миленичиња

 
DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

3 пакувања на грицки на јазол на орев, играчка со средна џвакање Забавна, интерактивна играчка за мали миленичиња, поттикнува здраво играње и џвакање. Ја задоволува инстинктивната потреба за џвакање и гнав. Направено од целото природно дрво. Одлично за зајаци, заморчиња, хрчаци, гербили, чинчили, стаорци и многу повеќе. 3 пакувања на грицки на јазол на орев, играчка со средна џвакање. Забавна, интерактивна играчка за мали миленичиња, поттикнува здраво играње и џвакање. Ја задоволува инстинктивната потреба за џвакање и гнав. Направено од целото природно дрво. Одлично за зајаци, заморчиња, хрчаци, гербили, чинчили, стаорци и многу повеќе. Целата конструкција на дрво обоена со безбедни природни растителни бои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата