• Со попуст
  • Неодамнешно
Простор капсула Мачка гнездо Вшмукување чаша Мачка Хамак Мачка Сончање Прозорец праг Мачка Играчки Миленичиња Материјали

Простор капсула Мачка гнездо Вшмукување чаша Мачка Хамак Мачка Сончање Прозорец праг Мачка Играчки Миленичиња Материјали

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : големина на една кутија 37*135*40, Тежина : 1,15 кг Со материјал за тежина На пакување : ЕВА+ супер кадифен + хардвер + транспарентни правила за покривање на стомачни мускули : кутија од пет 75*40*40/ кутија од десет 75*40*75, може да го зачува обемот на пакување детални консултации Со користење на Морон за услуги На клиентите : пред инсталацијата, најдобро е да го натопите морон во топла вода (над 80°) околу 5 минути. Кога инсталирате, исчистете го ѕидот или стаклото и морон со влажна крпа. Тој е многу цврст кога е инсталиран.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата