• Со попуст
  • Неодамнешно
Dr.fish 50 пакет лет риболов Snap 3 големини од не'рѓосувачки челик Брза промена на мамење за риболов мушички, риболов пастрмка

Dr.fish 50 пакет лет риболов Snap 3 големини од не'рѓосувачки челик Брза промена на мамење за риболов мушички, риболов пастрмка

 
DEN 71.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјалот од не'рѓосувачки челик ги направи овие прилепувања полесни, посилни и исто така отпорни на 'рѓа. Лесно вклучено и исклучено. Само врзете прилепете на tippet и ставете ги мувите низ прилепувањето. Мал и доволно лесен за употреба на какви било суви муви. Уникатниот криви дизајн се осигура дека вашите муви нема да се лизгаат низ привремено, и врши притисок врз вашата кука за да бидете сигурни дека вашата риба нема да може да ја фрли. Главно се користи во риболов на мува за пастрмка, сина боја, панфис и сончаница. Но исто така може да се користи на многу лесни свирки или мами. Должина : Големина XS : 0,15 ". 50 парчиња по пакет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата