• Со попуст
  • Неодамнешно
Лесни големи мрежи за риболов, преклопени кафез за леење на рацете за ракчиња од ракчиња

Лесни големи мрежи за риболов, преклопени кафез за леење на рацете за ракчиња од ракчиња

 
DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Најлон и мек челичен материјал, светло, преносен и отпорен на абење Риболовната мрежа е лесна за свиткана, ве молиме, проверете ги сликите согласно, преносни автоматски телескопски риболов ракчиња стапици, удобна и едноставна, нема потреба да се инсталира, лесен за употреба. Само повлечете ја низата на врвот и мрежата автоматски ќе се отвори. Стапицата за риболов не е одлична за фаќање риби, рак, јастог, минијатури, ракчиња и лакови. Проширени детали за големината на риболов, Топ Дија : 39in/100cm. Крајно диа : 31in/80cm, висини : 13,7in/35cm. Преклопена големина : Дија; 15 во/38 см. Должина на јажето : 13. Забелешка : За да ја заштитите мрежата за риболов во добри услови, користете рачно или усна за да ги извадите рибите, доколку ги фати рибите над 1 фунта. Најлон и мек челичен материјал, светло, преносен и отпорен на абење. Риболовната мрежа е лесна за свиткана, ве молиме, проверете ги сликите согласно, преносни автоматски телескопски риболов ракчиња стапици, удобна и едноставна, нема потреба да се инсталира, лесен за употреба. Само повлечете ја низата на врвот и мрежата автоматски ќе се отвори.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата