• Со попуст
  • Неодамнешно
Атомас тетоважа мастило 1oz 30ml снабдување со тетоважа пигмент природно растение тетоважа со мастило за пигмент трајни тетоважи за шминка пигмент

Атомас тетоважа мастило 1oz 30ml снабдување со тетоважа пигмент природно растение тетоважа со мастило за пигмент трајни тетоважи

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

★ Екстракт од природно растение, безбедно и не-токсичен ★ Бојата на ова мастило е светла, долготрајна и стабилна изведба без да згасне боја. ★ може да се користи и за стилови на тетоважа и засенчување и за засенчување. ★ 1 мл голем волумен, запечатено шише и 2 капаци можат да избегнат ефикасно да го истураат мастилото. ★ Вовед во брендот : Атом се фокусира на дизајнирање, производство и продажба на производи за тетоважи, производи за тетоважа на веѓите, алатки за шминка и производи за лична нега. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не директно. ★ Екстракт од природно растение, безбедно и не-токсичен. ★ Бојата на ова мастило е светла, долготрајна и стабилна изведба без да згасне боја. ★ може да се користи и за стилови на тетоважа и засенчување и за засенчување. ★ 1 мл голем волумен, запечатено шише и 2 капаци можат да избегнат ефикасно да го истураат мастилото. ★ Вовед во брендот : Атом се фокусира на дизајнирање, производство и продажба на производи за тетоважи, производи за тетоважа на веѓите, алатки за шминка и производи за лична нега.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата