• Со попуст
  • Неодамнешно
Исцелување за мијалник за миење садови за миење садови двојно умерено и меур мртви јапонски мажи отстранување на семејство Пепел Бритаат бања во боја чистење на гр

Исцелување за мијалник за миење садови за миење садови двојно умерено и меур мртви јапонски мажи отстранување на семејство Пепел

 
DEN 545.28

Количината на стоката
Това е достапна

Четка за чистење на телото : Изберете квалитетен најлонски материјал, мулти-бањата со долги крпи за чистење се за употреба додека се истуширате Чистач за туширање во бања : Ексфолирачките крпи се повеќе хигиенски и помеки од тиквите на пешкири, но текстурата е сè уште погодна за ексфолијација на целото тело. Читачи за капење : Супер долга најлонска крпа, овие луксузни крпи за ексфолијација може да се користат со кој било сапун или гел за туширање за да ја омекнат кожата. Корејски грб на грбот : Изберете квалитетен најлон материјал, мулти-бањата долги крпи за чистење се за употреба додека се истушираат. Назад крпи за триење : Нивната способност за чистење и ексфолијација ви даваат најдобро искуство во бања. Пакетот вклучува 6 x карактеристики на крпи за бања - Боја : разновидна боја - супер долга најлон крпи, овие луксузни крпи за ексфолијација може да се користат со кој било сапун или гел за туширање за да ја омекнат кожата. - Исклучувањето на крпи се повеќе хигиенски и помеки од тиквите на пешкири, но текстурата е сè уште погодна за ексфолијација на целото тело.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата