• Со попуст
  • Неодамнешно
Leeven 2 компјутери Unisex Dreadlock Cap Cap Dreadlock додатоци долга коса стравува глава за завиткување капаче за спиење, капаци за коса за мажи жени

Leeven 2 компјутери Unisex Dreadlock Cap Cap Dreadlock додатоци долга коса стравува глава за завиткување капаче за спиење, капаци за коса за

 
DEN 79.68

Количината на стоката
Това е достапна

Идеална опција за плетенка : Капаците за порибување за плетенки се одлични за плетенки и можат да помогнат во намалувањето на Фриз Оваа обична капа за спиење создава убава фризура или карактеристично стилски стил во секунди, заштитувајќи ја косата цел ден и ноќ долго откако ќе се разбудите и вежбате повеќето денови. Погодно за груба, густа, брановидна, долга, кратка, тенка или непослушна коса, ова гравче ви помага да го креирате вашиот совршен изглед за канцеларијата, датум или сите тие времиња кога е добро време. Удобно за носење : Капакот на Брејт е изработено од висококвалитетна ткаенина, истегната и флексибилна, миење и еднократно, меко и дише за да ви обезбеди пријатно искуство со носење. Може да се користи како машки глава за капаци за спиење, капачиња од череп, облоги за кациги, капачиња за спиење, капачиња за велосипедизам и капачиња за трчање. Можете да го носите слободно во различни прилики. Информации за големината : Овие машки капаци за спиење мерат околу 18 x 9 инчи, со добра еластичност и не се деформирани лесно. Умерената големина одговара на скалпот без затегнатост и е погодна за повеќето луѓе со различен обем на главата. Лесно за миење : миење на рака во ладна вода, природен воздух сув.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата