• Со попуст
  • Неодамнешно
200 парчиња Биоразградливи Чаши За Мастило За Мастило За Еднократна Употреба Трајни Пигментни Капачиња За Шминка Со Основна Тетоважа Држете Материјали За Пигменти

200 парчиња Биоразградливи Чаши За Мастило За Мастило За Еднократна Употреба Трајни Пигментни Капачиња За Шминка Со Основна Тетоважа

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Еколошки Материјал : чашите за тетовирање се направени од природни влакна од слама од пченица и пп материјал Биоразградлив и рециклирачки, безбеден за човекот и животната средина. Капачињата за мастило за тетоважа со основа можат да бидат самостојни на работното биро не треба држач за чаши за мастило. Само за еднократна употреба. Чиста и безбедна за вашите тетовирање или постојана шминка убавината работи. 3 Големини Достапни За Избор : мали-10мм, средни-12мм, големи-15мм. Пакетот Вклучуваше 200 парчиња разградлива чаша за тетоважа во торба. Направено од природни влакна од слама од пченица и пп материјал. Стабилна основа, Држи многу мастило, Еколошки! Одлично за трајно тетовирање шминка. Пакет : 200 парчиња разградливи чаши за тетовирање во торба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата