• Со попуст
  • Неодамнешно
Ретро борци Brawler64 Следно Gen N64 Controller Game Pad - Nintendo 64

Ретро борци Brawler64 Следно Gen N64 Controller Game Pad - Nintendo 64

 
DEN 591.20

Количината на стоката
Това е достапна

Следната генерација N64 контролер со ергономски и удобен дизајн на две рачки Удобно и одговорно следното аналогно стапче. Двојно репозиционирано z предизвикува на левата и десната страна на контролорот. Ултра брза турбо функција, вклучете ја кога ви треба, исклучете ја кога не. Компатибилен и со пакетите Rumble & Memory. Следната генерација N64 контролер со ергономски и удобен дизајн на две рачки. Удобно и одговорно следното аналогно стапче. Двојно репозиционирано z предизвикува на левата и десната страна на контролорот. Ултра брза турбо функција, вклучете ја кога ви треба, исклучете ја кога не. Компатибилен и со пакетите Rumble & Memory. Воведување на Game Pad на Brawler64 од Retro Fighters, целосно редизајниран N64 контролер со карактеристики и атрибути од следната генерација. Обезбедување на нов и удобен начин за играње на вашите омилени класични N64 игри, следниот контролер стилизиран на Gen има целосно ажуриран изглед над оригиналниот контролер N64. Retro Fighters Brawler64 Game Pad прикажува дизајн на две рачки и карактеристики што одговараат на копчињата, Д-рампа и удобен аналоген стап.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата