• Со попуст
  • Неодамнешно
Надворешна авантура на Кабела 2006 година - PlayStation 2

Надворешна авантура на Кабела 2006 година - PlayStation 2

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Хант 36 животни со голема игра низ Северна Америка Изберете од илјадници опции за автентични опрема. Истражете 80 нови меѓусебно поврзани мапи. Хант 36 животни со голема игра низ Северна Америка. Изберете од илјадници опции за автентични опрема. Истражете 80 нови меѓусебно поврзани мапи. Уживајте повеќе од првата игра на лов и риболов авантура на пазарот. Секоја екскурзија е предводена од групата авантури на отворено во Кабела и водич за лов. Новата мини-мапа ви овозможува да се чувствувате и да видите каде се крие играта. Loc-on ја обезбедува вашата цел над целта за сигурно убиство во лесен режим. Стабилната цел има пофина контрола над вашата цел-имитирајќи го смирениот ловец што мора да го постигне пред да го исцеди активирањето. Спринт во позиција да го преземе вашиот најдобар шут. Внимавајте на територијалните мечки што ги штитат нивните места за риболов, додека аголот за бас во чисти потоци. Лов за над 10 видови на елени, 22 големи и мали животни во игра и 11 видови риби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата