• Со попуст
  • Неодамнешно
Подароците на Ник Нок добија вдишување? - 14oz кригла од не'рѓосувачки челик, сребро

Подароците на Ник Нок добија вдишување? - 14oz кригла од не'рѓосувачки челик, сребро

 
DEN 1171.20

Количината на стоката
Това е достапна

Трајни и силни - Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на активности за пиење во затворен и отворен простор Се одликува со силна градба, мазна завршница и непречено печатење со прикажаниот дизајн. Навистина е изградено да изгледа одлично и да трае многу долго. Спецификации за безбедност - Оваа кригла со патувања од 14oz не е безбедна за машината за миење садови или микробранова печка. Тоа е само ставка за миење на рацете. Идеални времиња за употреба - избијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење велосипед или која било друга активност во внатрешноста или надворешната страна. Можете да му го покажете на вашиот сопруг, сопруга, девојка, дечко, шеф, секретар или кој било друг член на семејството. Совршен подарок - секако ова ќе направи совршен подарок за специјална личност! Тоа е одличен подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, дипломирањето, Божиќ, младоженецот на ергенска забава, невестински тушеви или забава за диплома, свадби, родендени, Денот на вineубените или кој било друг ден. Трајни и силни - Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на активности за пиење во затворен и отворен простор. Се одликува со силна градба, мазна завршница и непречено печатење со прикажаниот дизајн. Навистина е изградено да изгледа одлично и да трае многу долго. Спецификации за безбедност - Оваа кригла со патувања од 14oz не е безбедна за машината за миење садови или микробранова печка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата