• Со попуст
  • Неодамнешно
Designsify All Make Greats Is Pyrenean Mastiff, памучна торба за тота што може да

Designsify All Make Greats Is Pyrenean Mastiff, памучна торба за тота што може да

 
DEN 337.60

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Торба за тотална торба - оваа торба со тота од 14,5 x 16 инчи е изработена од памучно платно со капацитет од 6oz. Торбата со тота има 21,5 инчи само-ткаенини рачки. Тоа е машина што може да се пее ладно и леже рамно за да се исуши. Дизајнот е отпечатен на предната страна со чиста обична позадина на задниот дел. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе ја видат и користат оваа торба за тота секој ден. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана торба за тота. Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка. За посебни прилики : роденден, годишнина од свадбата, ангажман, Денот на в Valentубените на таткото на мајката, Божиќен Божиќ Денот на благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензија или спомен. Оваа торба за тота е сигурен дека вашиот живот ќе се насмевне од уво до уво.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата