• Со попуст
  • Неодамнешно
Еко неткаен тоте за шопинг со мала тежина

Еко неткаен тоте за шопинг со мала тежина

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Голем Тоте совршен за намирници 100гм неткаен полипропилен. Голем отвор за погодност. Еко пријателски. Димензии на торбата : 12-1/4 ”W x 13-1/4” H x 8 ”D. Голем тоте совршен за намирници. 100гм неткаен полипропилен. Голем отвор за погодност. Еко пријателски. Димензии на торбата : 12-1/4 ”W x 13-1/4” H x 8 ”D. Оваа еко-пријателска неткаена торба е опремена со ткаенина покриено со пластично дно за стабилност. Совршен за намирници за купување! Димензии на торбата : 12-1/4 ”W x 13-1/4” H x 8 ”D.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата