• Со попуст
  • Неодамнешно
Geek Chef Espresso Cafe Machine Milk Frother Wand 15 Bar, високи перформанси 1300W за еспресо, Cappuccino, Latte, Machiato, за домашна бариста, без никаква 900 ml отстранлив вода за резервоар за кафе

Geek Chef Espresso Cafe Machine Milk Frother Wand 15 Bar, високи перформанси 1300W за еспресо, Cappuccino, Latte, Machiato, за домашна бариста,

 
DEN 3199.68

Количината на стоката
Това е достапна

System Систем на популација од 15 бари】 - 15 бари пумпа со висок притисок обезбедува точна количина на притисок за екстракција на вкус Вметна мала количина скоро варена вода преку ситно мелено кафе за да се направи вистинско еспресо. 【2 во 1 еспресо машина】 - Машината за кафе со млечна пена може да се користи како машина за еспресо кафе, машина за капучино и машина за лате. System NTC System и Thermometer Thermometer】- Термометарот ја игра улогата на добар водич во еспресо за производство на еспресо и пенење на млеко.и NTC го спречува протекувањето по подготовката. 【Прилагодливо млеко од млеко】 - Прилагодливиот сет на пареа го контролира вграденото стапче за пареа на пареа или топлинска млеко. Со артикулирање на двојна топла вода и пареа. 【Најдобра услуга за клиенти】 30 дена гаранција за враќање на парите, 1 година гаранција и техничка консултација за живот. Услугата за клиенти подготвена да ви служи во рок од 24 ч. System Систем на популација од 15 бари】 - 15 бари пумпа со висок притисок обезбедува точна количина на притисок за екстракција на вкус. Вметна мала количина скоро варена вода преку ситно мелено кафе за да се направи вистинско еспресо. 【2 во 1 еспресо машина】 - Машината за кафе со млечна пена може да се користи како машина за еспресо кафе, машина за капучино и машина за лате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата