• Со попуст
  • Неодамнешно
Дебела тенџере за складирање на капакот за складирање на лажица за лажица, преклопена шпатула, држач за држач за држачи за садови за кујнски организатор додатоци

Дебела тенџере за складирање на капакот за складирање на лажица за лажица, преклопена шпатула, држач за држач за држачи за садови

 
DEN 956.80

Количината на стоката
Това е достапна

ПП : Одморот за капакот на тенџерето е направен од PP материјал, а површината на истиот е мазна и не е врзана Проширени слотови : Одморот за капакот на тенџерето ги карактеризира продлабочените и проширените повеќекратни слотови за да се сместат повеќе лажички, што е погодно за разни шпатули. Groove за складирање на вода : Одморот за капакот на тенџерето го одликува жлебот за складирање на вода, одржувајќи го вашиот countertop чист. Добар избор е да ставите покритие со топло тенџере или обвивка за тенџере кога готвите. Ви носи многу погодности и ја прави вашата кујна чиста и уредна. Лесно за поправање : Одморот за капакот на тенџерето го карактеризира дизајнот за виси, и може да се чува на wallидот, а одмор на капакот на тенџере е компактен и не зафаќа простор, заштеда на кујнски простор и е лесен. ПП : Одморот за капакот на тенџерето е направен од PP материјал, а површината на истиот е мазна и не е врзана. Проширени слотови : Одморот за капакот на тенџерето ги карактеризира продлабочените и проширените повеќекратни слотови за да се сместат повеќе лажички, што е погодно за разни шпатули. Groove за складирање на вода : Одморот за капакот на тенџерето го одликува жлебот за складирање на вода, одржувајќи го вашиот countertop чист. Добар избор е да ставите покритие со топло тенџере или обвивка за тенџере кога готвите. Ви носи многу погодности и ја прави вашата кујна чиста и уредна. Лесно за поправање : Одморот за капакот на тенџерето го карактеризира дизајнот за виси, и може да се чува на wallидот, а одмор на капакот на тенџере е компактен и не зафаќа простор, заштеда на кујнски простор и е лесен. ПП : Одморот за капакот на тенџерето е изработен од PP материјал, а површината на него е мазна и не е врзана.


Клучни карактеристики

Item name:
Pot Lid Rack
Material:
PP
The package included:
1pc rack
Notes:
1-2cm error might exist due to manual measurements, please kindly understand. The colors deviation might differ due to different monitor settings.:
Tissue holder with built-in plastic wrap and foil dispenser. :

Слични производи во категоријата