• Со попуст
  • Неодамнешно
MyGift Wallид монтиран метална тон метална жица Вертикална плоча држач, декоративна решетка за приказ на колекционерска плоча - држи единечна плоча до 8 инчи, сет од 2

MyGift Wallид монтиран метална тон метална жица Вертикална плоча држач, декоративна решетка за приказ на колекционерска плоча - држи

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сет од 2 wallидни монтирани декоративни плочи за држач за држачи во метална тон метална жица ги надополнува антички и гроздобер декори Вертикалниот приказ на wallидот се залага за колекционерски јадења како што се десерт и чинии за вечера до 8 инчи ** плочи што не се вклучени **. Секоја лебдечка решетка може да се користи и за да се прикажат мали, врамени уметнички дела, рамки за слики, мали книги за готвење или омилена плакета за меморијали. Висечката полица за лежење може лесно да се прикачи на повеќето рамни wallидни површини со компатибилни сврзувачки елементи ** Вклучува стандардни wallидни завртки и сидра на сув ид **. Приближни димензии : Секоја решетка - 4,9 L x 2,8 W x 6,3 ч (во инчи). Сет од 2 wallидни монтирани декоративни плочи за држач за држачи во метална тон метална жица ги надополнува антички и гроздобер декори. Вертикалниот приказ на wallидот се залага за колекционерски јадења како што се десерт и чинии за вечера до 8 инчи ** плочи што не се вклучени **. Секоја лебдечка решетка може да се користи и за да се прикажат мали, врамени уметнички дела, рамки за слики, мали книги за готвење или омилена плакета за меморијали. Висечката полица за лежење може лесно да се прикачи на повеќето рамни wallидни површини со компатибилни сврзувачки елементи ** Вклучува стандардни wallидни завртки и сидра на сув ид **. Приближни димензии : Секоја решетка - 4,9 L x 2,8 W x 6,3 ч (во инчи). Одликувајќи се со визуелно впечатлива трајна метална градба на жица од месинг, оваа вертикална држач за држачи на единечна плоча е одличен начин за прикажување на античка или колекционерска вечера и десертни плочи до 8 инчи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата