• Со попуст
  • Неодамнешно
CXDTBH тенџере за покривање на решетката на решетката, висина, мултифункционална табла за сечење, полица за покривка од тенџере, решетката за складирање на табла за се

CXDTBH тенџере за покривање на решетката на решетката, висина, мултифункционална табла за сечење, полица за покривка од тенџере,

 
DEN 8373.60

Количината на стоката
Това е достапна

Погодни се стакло или керамички капаци со тркалезни капаци и квадратни капаци Водата за капење на рамката за покривање на тенџерето директно се капе во кутијата за одвод, што е лесно да се исчисти за да се спречи застоената вода да стане мувлосана и миризлива. Надградете ги заштитниците за да спречите лизгање на капакот и додајте ги заштитниците од двете страни на решетката за капакот за да спречите лизгање на капакот. Со куки, можете да висат партали/супи лажици и други кујнски прибор. Силното оптоварување одбива да падне, а се поставува тежина од 30 кг за да се провери дека нема да падне цврсто. Погодни се стакло или керамички капаци со тркалезни капаци и квадратни капаци. Водата за капење на рамката за покривање на тенџерето директно се капе во кутијата за одвод, што е лесно да се исчисти за да се спречи застоената вода да стане мувлосана и миризлива. Надградете ги заштитниците за да спречите лизгање на капакот и додајте ги заштитниците од двете страни на решетката за капакот за да спречите лизгање на капакот. Со куки, можете да висат партали/супи лажици и други кујнски прибор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата