• Со попуст
  • Неодамнешно
DVTEL вино стаклена решетка дома решетката за вино со вино стаклена решетка што виси наопаку вино за вино решетката за лавици за лавици

DVTEL вино стаклена решетка дома решетката за вино со вино стаклена решетка што виси наопаку вино за вино решетката за лавици

 
DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Rack Stemware и дизајнот на куката од типот „G“ не само што ефикасно може да спречи паѓање на чашата за вино, туку и да го олесни обесеноста на чашата за вино, што е погодно за употреба Нодичен стил на стакло за вино во стилот, дизајн на 3Д шема, уживајте во исклучителен живот; Креативен живот мали парчиња, ви даваат добро животно искуство. Решетката за вино е изработено од легура на цинк, што не е лесно да се избледи и 'рѓа; Може да се користи долго време; Со 6 куки, може да задржи до 6 чаши. Карактеристики : Независен дизајн; проширена основа, стабилна, не е лесна за тресење; не на работната површина; одвојлив дизајн, лесен за чистење; убава и практична. Rack Stemware е погоден за разни видови чаши за вино; На пример, чашите за ракија, чашите за коктел, чашите од шампањ, итн. Stemware Rack и дизајнот на куката од типот „G“ не само што може ефикасно да го спречи стаклото за вино, туку и да го олесни обесењето на чашата за вино, што е погодно за употреба . Нодичен стил на стакло за вино во стилот, дизајн на 3Д шема, уживајте во исклучителен живот; Креативен живот мали парчиња, ви даваат добро животно искуство. Решетката за вино е изработено од легура на цинк, што не е лесно да се избледи и 'рѓа; Може да се користи долго време; Со 6 куки, може да задржи до 6 чаши. Карактеристики : Независен дизајн; проширена основа, стабилна, не е лесна за тресење; не на работната површина; одвојлив дизајн, лесен за чистење; убава и практична. Rack Stemware е погоден за разни видови чаши за вино; На пример, очила за ракија, чаши за коктел, чаши од шампањ, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата