• Со попуст
  • Неодамнешно
Црна Глазура Сад со Една Рачка 9,8 х 7,6 х 3,1 инчи, 28,3 мл, Мал Тенџере, За Ресторани, Риокани, Јапонски Садови, Комерцијална Употреба,

Црна Глазура Сад со Една Рачка 9,8 х 7,6 х 3,1 инчи, 28,3 мл, Мал Тенџере, За Ресторани, Риокани, Јапонски Садови, Комерцијална Употреба,

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

[25 x 194 x 8cm 840g] Нечистотија. Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето на испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме бидете свесни за. Оваа ставка е параметар, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Елегантните рамни садови прават одличен подарок. Може да се користи како посебен подарок за свадбена услуга, подарок за саканата личност, затоплување на куќата, прослава на отворање, Фенг Шуи, Среќа, Злобен Амајлија, Денот на Вљубените, Белиот Ден, Роденденот, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Денот На Средната Година, Почитувањето На Стариот Ден, прославата На Шеесеттиот Роденден, Божиќ и Нова година. Се разбира, добиваме и завиткување подароци, картички за пораки и директна испорака до вашите пријатели. Ние, исто така, носат голем број на производи, кои се движат од традиционалните Сето стоки и најновите кујна и внатрешни и комерцијални производи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата