• Со попуст
  • Неодамнешно
Решетката за складирање SBBJJ Ставете чаша чаша чаша чаша чаша за складирање на куќиште за складирање на куќиште за складирање на куќиште за складирање

Решетката за складирање SBBJJ Ставете чаша чаша чаша чаша чаша за складирање на куќиште за складирање на куќиште за складирање на куќиште за складирање

 
DEN 6863.36

Количината на стоката
Това е достапна

Шасијата може да се извлече Високата вредност е многу привлечна. Кујна, дневна соба, спална соба, итн., Каде што треба да ја ставите. Зајакнете ја материјалната структура, така што не мора да се грижите за деформацијата и тресењето. Шасијата може да се извлече. Високата вредност е многу привлечна. Кујна, дневна соба, спална соба, итн., Каде што треба да ја ставите. Зајакнете ја материјалната структура, така што не мора да се грижите за деформацијата и тресењето. Опишувајте ја шасијата може да се извлече. Високата вредност е многу привлечна.Кичен, дневна соба, спална соба, итн., Каде што треба да ја ставите. Специфицирање : Како што е прикажано Мератеријал : Список со Pppacking Grade : Box за складирање на чаши*1 (со исклучок на други демо производи) Известување : 1. Ве молиме, оставете грешка од 2-3% поради рачно мерење. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете. 与 此 有关 的 更 多 要 查看 其他 翻译 信息 , 您 必须 输入 相应.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата